Ugrás a fő tartalomra

Kijött DHD JellyTime R17

Az R16-os bénaságai leküzdve!


Sok minden frissült, örülök neki! Köztük: New audio stack, kernel updated to 3.0.45 and bugs removed, synced with cyanogenmod.

Az R16-ban sokaknak érzéketlen volt a touch screen, de öt-hat battery ki-be után jó volt. Ismét megjelent a fekete kijelző hiba is. Ebben szerencsére nem jelentkeznek már ezek a problémák!

Ami fontos: Megy rajta a Waze, de a GPS-t használó alkalmazásoknál (nem mindegyiknél) ki kell kapcsolni a GPS-t majd vissza! Ekkor szinte rögvest megkapod a GPS lockot! A kamera még mindig zavar egy kicsit, mert továbbra is kell a touch to focus. Simán mi a retekért nem fókuszál, azt soha sem fogom megtudni!

Egyébként, gyors, jó, minden megy rajta

Természetesen a dirty flash-el megy az előző JellyTime-okról a frissítés, azaz - wipe dalvik+cache a recoveryben flash előtt. Hja, és nem felejtse el senki gapps-t flashelni a rom után azonnal! Egyébként a forum OP-jában mindent megtalálsz!

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

ÁNYK - Backup/Restore - Mentés visszatöltés.

Működik minden, csak olyan Fonák Tamás módon... Itt valahogy ez a dolog fordítva van? Ha nem értenéd most meg, akkor majd megérted később, csak figyelj! Először is, kell két gép! Az egyiket nevezzük mondjuk régi gépnek, a másikat új gépnek. Ezenkívül szükség van még az ÁNYK programra is (Ez az új gépen még lehet hogy nincs fent), de ennek futtatásához viszont JRE kell! Mentés: A régi gépen az ÁNYK programban a "Szerviz" menü allatt  a "Fájlműveletek a mentés könyvtárban" menü almenüjében válaszd ki a "Másolás a mentés könyvtárból" almenüt. 1. Kiválasztani mindent (Ctrl-A) 2. Meg kell adni a könyvtárat ahová menteni akarsz. 3. Másolás gomb... Ha "sok" anyag van benne, akkor sokáig tart. Nagyon sokáig.... Visszatöltés: Az új gépen az ÁNYK programban a "Szerviz" menü allatt  a "Fájlműveletek a mentés könyvtárban" menü almenüjében válaszd ki a "Másolás a mentés könyvtárba" almenüt. 1. Meg kell adni a könyv

Apple Mac, Kamu mac, Hackintosh, és a jó magyar billentyűzet! Felcserélt 0 és Í esetén is... :)

Ki ne találkozott volna azzal, hogy PC billentyűzetet akart volna használni a Mac-hez. Mert attól függ, milyen oprendszert használunk, hogy milyen gomb megnyomására valójában mi jelenik meg! Nekem egy kicsit uncsi már, hogy a PC keyboard nem a kiosztásnak megfelelően működik, ha Mac-kel használom. Már miért kellene megtanulnom megint egy kiosztást? Találtam ukelele keyboard layout editort, majd készen is találtam ilyen fájlt! csak be kell másolni a ~/Library/Keyboard Layout könyvtárba, majd hozzáadni mint billentyűzet! Így csak neked lesz, de ha a /Library/Keyboard Layout könyvtárba másolod, akkor yó lesz mindenkinek is! Tök jó! Aztán történt egyszer, hogy megnyomtam a "0" gombot. Hogy mi jelent meg? Természetesen nem a "0" hanem "í" Persze fordítva is! azaz az "í" helyett a "0" és az "Í" helyett persze hogy a "§" Kicsit uncsi így :( Szóval... Lehet mindenféle kext dolgokkal nyomulni, vagy használod e

Ext2 Ext3 Ext4 fájlrendszer akár Windows alatt? Írhatóan? Persze olvashatóan is!

Belefutottam egy EXT2FS mentés EXT4 mentési problémába, és a linuxos gépemen éppen valami más volt... Eddig nekem ez gondot jelentett, de mint kiderült, csak azért, mert nem tudom az internetes keresőket jól használni. Ez egy Windowshoz kifejlesztett EXT2FS driver, és hibátlanul működik! Nos... Ez a cucc zseniális! Amit támogat, mint file system: ext2 ext3 ext4 htree index uninit_bg A leírás szerint csak XP/2K/Vista/Win8 32/64 bit változataival működik csak, de nekem kiválóan működött Windows 10/64 alatt is! Van hozzá külön volume manager is! Egyszerű használni, és nagyon hatékony! Töltsétek le innen Gratula a fejlesztőknek!